Arşiv

 

Moto Guzzi motosiklet koleksiyonu sürücülerin sürmekten gurur duyacağı ve arkadaşlarına tanıtmak isteyeceği ilgi uyandıran objelerden oluşur. Sürücü kendisini gerçek bir uzman olarak tanıtabilir çünkü her bir Guzzi modeli en son spesifikasyon malzemeleri, teknoloji ve aksesuarlar kullanılarak özenle üretilir.

Moto Guzzi sahibi olarak, diğer hayranlardan oluşan bir aileye ve bir hayat stiline dahil olmaktasınız. Motor sahibi olarak, sık sık aracınızın çalışmaya devam etmesi için gerekli olan restorasyon, koruma ve prosedürlere ilişkin bilgiler ile güncellenen motor arşivlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu hizmet 52 Euro (artı nakliyat, teslimat anında nakit ödeme) ücret karşılığında erişim sağlanan bir arşiv sistemi ile sağlanmaktadır, bu hizmete aşağıdakiler dahildir:

- Menşei belgesinin verilmesi: motorun ve şasinin seri numarası belirtilerek.

- Aracın tarihi gelişimine ilişkin bilgiler mevcut olup, detaylı yazılı talep ile sağlanabilir, bu size teknik spesifikasyonlar, fotoğraflar ve aracınızın tarihçesine ilişkin dokümantasyon gibi bilgi ve materyalleri elde etmenizi sağlayacaktır.

Bu hizmete ilişkin daha fazla bilgi için buraya tıklayın